10 pomysłów na majówkę last minute!

Majówka last minute! Nawet jeśli myślisz, że to przereklamowana sprawa, to zostaw to myślenie. Ostatni dzień majówkowego weekendu, wykorzystaj na celebrowanie chwili. Taka okazja nie pojawia się co tydzień. Proponuję 10 opcji, do zrealizowania do zaraz.

1. Jednodniowy wypad (wyjazd)

Majówkowy weekend najczęściej kojarzy się z wyjazdem. Jeśli masz blisko góry lub morze, to wybór jest oczywisty. Jeśli nie- rzut okiem na mapę google i już wiesz czego szukać. Wypad do sąsiedniego miasta, zwiedzanie, może jezioro, las, skałki, park? Opcji jest wiele!

2. Rozpocznij sezon grillowy

Wiem, że niektórzy dawno rozpoczęli, ale jeśli masz to jeszcze przed sobą, to właśnie nadarza się idealna okazja, aby to zrobić!

3. Ponadczasowy spacer

Pozostawię bez komentarza. Zawsze i wszędzie, do tego można połączyć w dwa powyższymi punktami.

4. Na sportowo

Do lata zostało niewiele czasu. Rower, rolki, bieganie, marsz? Kto wie, może nawet będzie to początek Twojej sportowej „rutyny?

5. Aqapark, zoo, kino, wesołe miasteczko

Niezależnie od pogody, temperatury i wieku. Ta opcja jest dla każdego!

6.  Domowy maraton filmowy

Do oporu, bez wyrzutów sumienia. Daj znać, jakie filmy wybierasz:)

7. Domowe SPA

To co lubię najbardziej. Sama zaczęłam ten weekend od zrobienia porządku z paznokciami. Tym razem moje własne hybrydy, wyszły lepiej niż z salonu! Czasu starczyło jeszcze na zajęcie się twarzą i włosami. To zdecydowanie moje ulubione urodowe weekendy!

8. Kulinarne (r)ewolucje

Wiem, że nie trafiam tym punktem we wszystkie gusta (to całkiem normalne), ale korzyści i przyjemność z takiej formy spędzenia czasu, będą odczuwalne przez więcej niż jedną osobę. Jeśli jesteś smakoszem, ale niekoniecznie kuchcikiem, po prostu zachęć kogoś do wspólnego kucharzenia. Razem zawsze wychodzi pysznie.

9. Hobbystycznie-egoistycznie

Zwyczajnie- niezwyczajnie. To dzień dla Ciebie i Twoich pasji. Czytaj, graj, tańcz, maluj, śpiewaj… Rób to, co kochasz, bez ograniczeń (no może nie więcej, niż przez 24h).

10. Analiza

Jeśli nie chcesz odpuszczać nawet jednego dnia, to pomyśl o tym, jak minęła 1/3 tego roku. Co udało się zrealizować, co jeszcze masz zaplanowane na kolejne miesiące? Przeanalizuj obecny stan, zapisz, porównaj, wyciągnij wnioski. To dobry czas, na naniesienie poprawek na plan roczny, czy noworoczne postanowienia. Po takiej analizie zasługujesz na relaksujący wieczór, taki jaki lubisz najbardziej. Baw się dobrze!

 

Koniecznie napisz w komentarzy swoją propozycję. Jak spędzasz ten długi weekend? Aktywnie, pracowicie czy pełen relaks? 

zamieszkali.pl | Cyfrowi nomadzi | Praca zdalna | Najlepszy blog o Teneryfie

Arleta z zamieszkali.pl

właściciel firmy, grafik, designer

Jeśli spodobał Ci się artykuł, polub go proszę, udostępnij lub skomentuj poniżej.

Jeśli chcesz być na bieżąco, obserwuj nas w mediach społecznościowych i zapisz się na newsletter.