Akropol Ateny: fotorelacja ze zwiedzania Akropolu

Akropol to zdecydowanie najbardziej rozpoznawalny zabytek Aten, a nawet całej Grecji, kto z nas o nim nie słyszał? Przygotowałam fotorelację ze zwiedzania tego wyjątkowego miejsca. Wszystkie zdjęcia są naszego autorstwa, wyjątkowo zabraniam częstowania się nimi. Zapraszam za to bardzo ciepło do oglądania zdjęć i vloga ze zwiedzania (vlog znajduje się na końcu postu).

Czy warto zwiedzić Akropol? Sprawdź w tym poście.

Oszczędź czas na staniu w kolejkach, kupując bilety online, i zwiedź Akropol bez problemu w godzinach porannych. 

Wiele eksponatów odkrytych na Akropolu znajduje się w Muzeum Akropolu. Bilet kosztuje 10 euro, można go zakupić online tutaj.

Hotele w Atenach zarezerwujesz tutaj.

Film Vlog z Akropolu Ateńskiego

 

Kupując citypass Ateny wstęp do muzeum, Akropolu, komunikację miejską i wiele innych atrakcji, możesz mieć na jednym bilecie, idealna opcja na zwiedzanie Aten i oszczędność.

Polecane posty:

  1. [VLOG] Ateny za 335 zł/os + apartament tour z airbnb
  2. Port w Pireusie, Ateny. Czy warto, jak dojechać?
  3. Jak wynajmować przez airbnb? Czy airbnb jest bezpieczne i czy się opłaca?
  4. Ateny Akropol: bilety, zwiedzanie, informacje praktyczne, zdjęcia.

 


Arleta z zamieszkali.pl

digital nomad | designer | artist

Proszę udostępnij lub skomentuj artykuł. Dzięki temu mogę tworzyć więcej wartościowych treści. Jeśli chcesz być na bieżąco, obserwuj nas również w mediach społecznościowych.

 

Komentarze

6 odpowiedzi do “Akropol Ateny: fotorelacja ze zwiedzania Akropolu”

  1. Sporo zdjęć, chociaż ich jakość pozostawia trochę do życzenia 😉 Mimo wszystko wpis zachęca do odwiedzenia tego miejsca, a co do biletów on-line to odbiłem się już trzy razy od naturalnej kolejki, dlatego znając termin mojej wizyty, zaraz sprawdzam, czy jest możliwość kupienia biletów w sieci… to znacznie ułatwia życie oraz oszczędza nerwów 😉

    1. hej, jakość zdjęć… no cóż mój sony a5100 robi całkiem przyjemne zdjęcia, ale użytkownicy mobilni są mi wdzięczni, że mój blog nie zjada ich cennego transferu na zdjęcia wielkości 1-2 mega na sztukę 🙂 i kto ma cierpliwość aby czekać na otwarcie tak ciężkiej strony? 🙂 ale fakt, mogłyby być ładniejsze kadry, uczę się 🙂

  2. Zawsze wydawało mi się, że akropol jest na tyle przereklamowany, że nie warto tam jechać. Coś jak piramidy w Egipcie, duże kamienie na środku pustyni do których trzeba jechać parę godzin.

    Po zdjęciach jednak widzę, że warto i trzeba to zmienić. Kierunek Grecja a potem wgłąb lądu. Dzięki! Patrycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *