Akropol Ateny: fotorelacja ze zwiedzania Akropolu

Arleta zdjęcie

Arleta - autorka bloga zamieszkali.pl

Na końcu postu czekają na Ciebie zniżki na podróże. 

Akropol to zdecydowanie najbardziej rozpoznawalny zabytek Aten, a nawet całej Grecji, kto z nas o nim nie słyszał? Przygotowałam fotorelację ze zwiedzania tego wyjątkowego miejsca. Wszystkie zdjęcia są naszego autorstwa, wyjątkowo zabraniam częstowania się nimi. Zapraszam za to bardzo ciepło do oglądania zdjęć i vloga ze zwiedzania (vlog znajduje się na końcu postu).

Czy warto zwiedzić Akropol? Sprawdź w tym poście.

Oszczędź czas na staniu w kolejkach, kupując bilety online, i zwiedź Akropol bez problemu w godzinach porannych. 

Wiele eksponatów odkrytych na Akropolu znajduje się w Muzeum Akropolu. Bilet kosztuje 10 euro, można go zakupić online tutaj.

Hotele w Atenach zarezerwujesz tutaj.

Film Vlog z Akropolu Ateńskiego

Kupując citypass Ateny wstęp do muzeum, Akropolu, komunikację miejską i wiele innych atrakcji, możesz mieć na jednym bilecie, idealna opcja na zwiedzanie Aten i oszczędność.

Polecane posty:

  1. [VLOG] Ateny za 335 zł/os + apartament tour z airbnb
  2. Port w Pireusie, Ateny. Czy warto, jak dojechać?
  3. Jak wynajmować przez airbnb? Czy airbnb jest bezpieczne i czy się opłaca?
  4. Ateny Akropol: bilety, zwiedzanie, informacje praktyczne, zdjęcia.

Zniżki dla Ciebie!

Bilety do atrakcji na całym świecie

Arleta
autorka bloga zamieszkali.pl

Mam nadzieję, że ten post Ci pomógł. Udostępnij go, skomentuj, polub w social mediach. Na instagramie mam całkiem fajne zdjęcia z podróży.

Komentarze:

  1. Sporo zdjęć, chociaż ich jakość pozostawia trochę do życzenia 😉 Mimo wszystko wpis zachęca do odwiedzenia tego miejsca, a co do biletów on-line to odbiłem się już trzy razy od naturalnej kolejki, dlatego znając termin mojej wizyty, zaraz sprawdzam, czy jest możliwość kupienia biletów w sieci... to znacznie ułatwia życie oraz oszczędza nerwów 😉

    1. hej, jakość zdjęć... no cóż mój sony a5100 robi całkiem przyjemne zdjęcia, ale użytkownicy mobilni są mi wdzięczni, że mój blog nie zjada ich cennego transferu na zdjęcia wielkości 1-2 mega na sztukę 🙂 i kto ma cierpliwość aby czekać na otwarcie tak ciężkiej strony? 🙂 ale fakt, mogłyby być ładniejsze kadry, uczę się 🙂

  2. Zawsze wydawało mi się, że akropol jest na tyle przereklamowany, że nie warto tam jechać. Coś jak piramidy w Egipcie, duże kamienie na środku pustyni do których trzeba jechać parę godzin.

    Po zdjęciach jednak widzę, że warto i trzeba to zmienić. Kierunek Grecja a potem wgłąb lądu. Dzięki! Patrycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Copyright 2019 - Arleta Adamska zamieszkali.pl - All Rights Reserved
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram