Fotorelacja: zwiedzanie Pragi w jeden dzień

Do Pragi wybraliśmy się ze Śląska na jeden dzień. Sierpniowy poranek wydawał się idealnym wyborem, niestety do czasu. Pomimo przyjemnej letniej temperatury, przez cały dzień padał lekki deszcz, z chwilą przerwy na odpoczynek. Z jednej strony pogoda idealnie oddawała klimat tego miasta, którego architektura przypomina mroczne czasy średniowiecza, a za rogiem błyszczy barokiem podobnie jak słońce, przebijające się przez grubą warstwę chmur. Tak przywitała nas czeska Praga, takie też są zdjęcia (wybacz, nie obrabiałam ich, chcę aby oddawały realny klimat, przy w tej pogodzie). 

Przeczytaj ten post, w którym piszę o zwiedzaniu Pragi w jeden dzień. Pragę można zwiedzić na wiele sposobów, od całkowicie samodzielnego zwiedzania indywidualnego, po zorganizowane wycieczki do Pragi. Przed wyjazdem warto zaplanować, które miejsce chcemy odwiedzić, przejrzeć ofertę wycieczek z przewodnikiem po Pradze, zarezerwować bilety wstępu do wybranych miejsc, zakupić citypass, uprawniający do zniżek i bezpłatnych wejść do muzeów czy komunikacji miejskiej.

Noclegi w Pradze zarezerwujesz tutaj.

 

Przed wyjazdem warto zaplanować, które miejsce chcemy odwiedzić, przejrzeć ofertę wycieczek z przewodnikiem po Pradze, zarezerwować bilety wstępu do wybranych miejsc, zakupić citypass, uprawniający do zniżek i bezpłatnych wejść do muzeów czy komunikacji miejskiej.

Gdzie wynajmuję noclegi na wyjazdach?

Na start mam dla Ciebie 100zł zniżki na pierwszą rezerwację jeśli skorzystasz z mojego linka o tutaj.

Polecane posty:

  1. Praga w jeden dzień. Co warto zobaczyć w czeskiej Pradze?
  2. [VLOG] Ateny za 335 zł/os + apartament tour z airbnb
  3. Atrakcje Wiednia na jeden dzień. Co warto zobaczyć w Wiedniu?

 


Arleta z zamieszkali.pl

digital nomad | designer | artist

Proszę udostępnij lub skomentuj artykuł. Dzięki temu mogę tworzyć więcej wartościowych treści. Jeśli chcesz być na bieżąco, obserwuj nas również w mediach społecznościowych.

Komentarze

2 odpowiedzi do “Fotorelacja: zwiedzanie Pragi w jeden dzień”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *