Logo Zamieszkali.pl Blog Arleta AdamskaREZERWUJ NOCLEGI

Fotorelacja: zwiedzanie Pragi w jeden dzień

17/04/2023
zamieszkali-blog-podrozniczy
Arleta

autorka bloga zamieszkali.pl

Na końcu postu czekają na Ciebie zniżki na podróże. 
Posty są regularnie aktualizowane.

Do Pragi wybraliśmy się ze Śląska na jeden dzień. Sierpniowy poranek wydawał się idealnym wyborem, niestety do czasu. Pomimo przyjemnej letniej temperatury, przez cały dzień padał lekki deszcz, z chwilą przerwy na odpoczynek. Z jednej strony pogoda idealnie oddawała klimat tego miasta, którego architektura przypomina mroczne czasy średniowiecza, a za rogiem błyszczy barokiem podobnie jak słońce, przebijające się przez grubą warstwę chmur. Tak przywitała nas czeska Praga, takie też są zdjęcia (wybacz, nie obrabiałam ich, chcę aby oddawały realny klimat, przy w tej pogodzie). 

Przeczytaj ten post, w którym piszę o zwiedzaniu Pragi w jeden dzień. Pragę można zwiedzić na wiele sposobów, od całkowicie samodzielnego zwiedzania indywidualnego, po zorganizowane wycieczki do Pragi. Przed wyjazdem warto zaplanować, które miejsce chcemy odwiedzić, przejrzeć ofertę wycieczek z przewodnikiem po Pradze, zarezerwować bilety wstępu do wybranych miejsc, zakupić citypass, uprawniający do zniżek i bezpłatnych wejść do muzeów czy komunikacji miejskiej.

Noclegi w Pradze zarezerwujesz tutaj.

Przed wyjazdem warto zaplanować, które miejsce chcemy odwiedzić, przejrzeć ofertę wycieczek z przewodnikiem po Pradze, zarezerwować bilety wstępu do wybranych miejsc, zakupić citypass, uprawniający do zniżek i bezpłatnych wejść do muzeów czy komunikacji miejskiej.

Polecane posty:

  1. Praga w jeden dzień. Co warto zobaczyć w czeskiej Pradze?
  2. [VLOG] Ateny za 335 zł/os + apartament tour z airbnb
  3. Atrakcje Wiednia na jeden dzień. Co warto zobaczyć w Wiedniu?
Podsumowanie
Fotorelacja: zwiedzanie Pragi w jeden dzień
Nazwa artykułu
Fotorelacja: zwiedzanie Pragi w jeden dzień
Opis
Do czeskiej Pragi wybraliśmy się ze Śląska na jeden dzień. Pogoda idealnie oddawała klimat tego miasta, którego architektura przypomina mroczne czasy średniowiecza, a za rogiem błyszczy barokiem podobnie jak słońce, przebijające się przez grubą warstwę chmur.
Autor
Nazwa Autora
zamieszkali.pl
Logo Auora

Ułatwię Ci podróże!

Post zawiera linki afiliacyjne, które pozwalają mi opłacić bloga i tworzyć darmowe treści. Dziękuję za zaufanie!

Arleta
autorka bloga zamieszkali.pl

Mam nadzieję, że ten post Ci pomógł. Udostępnij go, skomentuj, polub w social mediach. Na instagramie mam całkiem fajne zdjęcia z podróży.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CHODŹ NA PRIV

Dwa razy w miesiącu wyślę Ci inspirator podróżniczy. Dam znać o niepublikowanych pomysłach na podróże, tanie loty, sezonowe wydarzenia.
© Copyright 2024 - Arleta Adamska zamieszkali.pl - All Rights Reserved
Używamy plików cookie zgodnie z naszą
Polityką Prywatności