Nie znasz życia!

Arleta zdjęcie

Arleta - autorka bloga zamieszkali.pl

Na końcu postu czekają na Ciebie zniżki na podróże. 

Ile razy ktoś powiedział te słowa do Ciebie? Ile razy sami je wypowiadamy do innych, albo tak pomyślimy? A to ktoś jest za młody, albo już za stary, za sztywny albo zbyt wyluzowany, więc- poczekamy zobaczymy.

CO chcemy w zasadzie zobaczyć? Że się ustatkuje w naszym rozumieniu? Zmądrzeje z wiekiem czy też straci zapał i „chęć do życia”? Może w końcu wykolei się na jakimś zakręcie i… pozna prawdziwe życie!  Życie bez sukcesów, marzeń, przyjemności, uśmiechu, spełnienia.

Przecież jesteśmy tacy doświadczeni. Przechodzimy trudy i znoje życia w… domowych kapciach. Serio, to jest wg Ciebie prawdziwe życie?

Dziękuję. To wszystko.

Do tej krótkiej i naładowanej emocjonalnie esencji, zainspirował mnie dzisiaj tekst Karoliny i Patryka, który znajdziesz tutaj. Podpisuję się po stokroć pod ich tekstem i Tobie też to polecam!

 PS. Czy wiesz o naszej grupie na fb Teneryfa na własną rękę: zwiedzanie, noclegi, przewodniki, wycieczki? Dołącz do nas, tutaj znajdziesz wszystko czego potrzebujesz lecąc na Teneryfę.

Szukasz hoteli na Teneryfie? Możesz je zarezerwować tutaj.


Arleta z zamieszkali.pl

digital nomad | designer | artist

Proszę udostępnij lub skomentuj artykuł. Dzięki temu mogę tworzyć więcej wartościowych treści. Jeśli chcesz być na bieżąco, obserwuj nas również w mediach społecznościowych.

Zniżki dla Ciebie!

Bilety do atrakcji na całym świecie

Arleta
autorka bloga zamieszkali.pl

Mam nadzieję, że ten post Ci pomógł. Udostępnij go, skomentuj, polub w social mediach. Na instagramie mam całkiem fajne zdjęcia z podróży.

Komentarze:

  1. Bardzo nam miło, że nasz tekst byl dla Was inspiracją! Widzimy, że mamy ze sobą baardzo dużo wspólnego, nawet śluby wzięliśmy w tym samym roku. Mamy nadzieję, że nasze podróżnicze drogi kiedyś się skrzyżują i będziemy mieli okazję się spotkać 🙂

    1. my na początku lipca wracamy po 7 miesiącach na Teneryfie 🙂 ale tylko na 3 tygodnie będziemy w PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Copyright 2019 - Arleta Adamska zamieszkali.pl - All Rights Reserved
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram