Nie znasz życia!

Arleta - autorka bloga zamieszkali.pl

Na końcu postu czekają na Ciebie zniżki na podróże. 
Miłego czytania!

Ile razy ktoś powiedział te słowa do Ciebie? Ile razy sami je wypowiadamy do innych, albo tak pomyślimy? A to ktoś jest za młody, albo już za stary, za sztywny albo zbyt wyluzowany, więc- poczekamy zobaczymy.

CO chcemy w zasadzie zobaczyć? Że się ustatkuje w naszym rozumieniu? Zmądrzeje z wiekiem czy też straci zapał i „chęć do życia”? Może w końcu wykolei się na jakimś zakręcie i… pozna prawdziwe życie!  Życie bez sukcesów, marzeń, przyjemności, uśmiechu, spełnienia.

Przecież jesteśmy tacy doświadczeni. Przechodzimy trudy i znoje życia w… domowych kapciach. Serio, to jest wg Ciebie prawdziwe życie?

Dziękuję. To wszystko.

Do tej krótkiej i naładowanej emocjonalnie esencji, zainspirował mnie dzisiaj tekst Karoliny i Patryka, który znajdziesz tutaj. Podpisuję się po stokroć pod ich tekstem i Tobie też to polecam!

 PS. Czy wiesz o naszej grupie na fb Teneryfa na własną rękę: zwiedzanie, noclegi, przewodniki, wycieczki? Dołącz do nas, tutaj znajdziesz wszystko czego potrzebujesz lecąc na Teneryfę.

Szukasz hoteli na Teneryfie? Możesz je zarezerwować tutaj.


Arleta z zamieszkali.pl

digital nomad | designer | artist

Proszę udostępnij lub skomentuj artykuł. Dzięki temu mogę tworzyć więcej wartościowych treści. Jeśli chcesz być na bieżąco, obserwuj nas również w mediach społecznościowych.

Zniżki dla Ciebie!

Bilety do atrakcji na całym świecie

Arleta
autorka bloga zamieszkali.pl

Mam nadzieję, że ten post Ci pomógł. Udostępnij go, skomentuj, polub w social mediach. Na instagramie mam całkiem fajne zdjęcia z podróży.

Komentarze:

  1. Bardzo nam miło, że nasz tekst byl dla Was inspiracją! Widzimy, że mamy ze sobą baardzo dużo wspólnego, nawet śluby wzięliśmy w tym samym roku. Mamy nadzieję, że nasze podróżnicze drogi kiedyś się skrzyżują i będziemy mieli okazję się spotkać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Copyright 2019 - Arleta Adamska zamieszkali.pl - All Rights Reserved
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram