Pomorze Zachodnie Warte Zachodu!

Arleta - autorka bloga zamieszkali.pl

Na końcu postu czekają na Ciebie zniżki na podróże. 

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów zaprowadziły mnie na przeciwległy region Polski. Region, który towarzyszy mi od dzieciństwa. Korzystając z okazji odwiedziłam zapisane w odległej pamięci miasta, miasteczka, latarnie morskie, plaże i wiele więcej na Pomorzu Zachodnim.

W filmie zobaczysz jedno z największych miast w Polsce, stolicę północno-zachodniej Polski. Szczecin to niezwykle gościnne miasto, które opowie Ci o swojej wielokulturowości, trudnej historii, zaprosi do dialogu o tożsamości. To unikalne, wyjątkowe, nie nachalne i otwarte miasto, które urzekło mnie spokojem, idealnym na slow weekend, w otoczeniu historii, nowoczesnej architektury, wysp pachnących czekoladą! Skusiłam się na spacer po Puszczy Bukowej oraz wokół Jeziora Szmaragdowego.

Nie byłabym sobą, gdybym nie odwiedziła morza, będąc tak blisko! Szlakiem Latarni Morskich województwa Zachodniopomorskiego, przemierzyłam siedem miejscowości, plaż, parków i lasów. Na trasie nie pominęłam najbardziej romantycznych miejsc, z pięknymi klifami, punktami widokowymi, najdłuższych betonowym molem, ciągnącym się w głąb morza oraz klimatycznego Trzęsacza!

Gotowi na jesienny, romantyczny weekend w stylu slow?

Film powstał w ramach III Turystycznych Mistrzostwach Blogerów, w których reprezentuję województwo Zachodniopomorskie. Akcja Turystyczne Mistrzostwa Blogerów organizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną, przy współpracy z ZROT Regionalnej Organizacji Turystycznej.

#visitpoland #mistrzostwablogerow 

Polecane posty:

  1. Stolica czekolady, muzyki, murali, dźwigów, wysp i buków. Slow weekend w Szczecinie.
  2. Szlak Latarni Morskich. Poznaj niezwykłych świadków morskich opowieści!
  3. Gdańsk alternatywnie. Ciekawe (nieoczywiste) miejsca w Gdańsku.
  4. Jak wynajmować przez airbnb? Czy airbnb jest bezpieczne i czy się opłaca?
Podsumowanie

Zniżki dla Ciebie!

Bilety do atrakcji na całym świecie

Arleta
autorka bloga zamieszkali.pl

Mam nadzieję, że ten post Ci pomógł. Udostępnij go, skomentuj, polub w social mediach. Na instagramie mam całkiem fajne zdjęcia z podróży.
@arletaadamska

Instagram

Chcesz mi coś przekazać? Może zwyczajnie powiedzieć "cześć"?
Śmiało pisz, zostaw komentarz, polub bloga w social mediach.
Na instagramie zamieszczam całkiem fajne zdjęcia i story z podróży z opisami.

Komentarze:

  1. Już samo to jak piszesz o tej wyprawie, zachęca do odwiedzenia tamtejszych rejonów:) Zdecydowanie jestem gotowa na taki weekend!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© Copyright 2021 - Arleta Adamska zamieszkali.pl - All Rights Reserved
Używamy plików cookie zgodnie z naszą
Polityką Prywatności
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram