Logo Zamieszkali.pl Blog Arleta AdamskaREZERWUJ NOCLEGI

Pomorze Zachodnie Warte Zachodu!

30/10/2023
zamieszkali-blog-podrozniczy
Arleta

autorka bloga zamieszkali.pl

Na końcu postu czekają na Ciebie zniżki na podróże. 
Posty są regularnie aktualizowane.

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów zaprowadziły mnie na przeciwległy region Polski. Region, który towarzyszy mi od dzieciństwa. Korzystając z okazji odwiedziłam zapisane w odległej pamięci miasta, miasteczka, latarnie morskie, plaże i wiele więcej na Pomorzu Zachodnim.

W filmie zobaczysz jedno z największych miast w Polsce, stolicę północno-zachodniej Polski. Szczecin to niezwykle gościnne miasto, które opowie Ci o swojej wielokulturowości, trudnej historii, zaprosi do dialogu o tożsamości. To unikalne, wyjątkowe, nie nachalne i otwarte miasto, które urzekło mnie spokojem, idealnym na slow weekend, w otoczeniu historii, nowoczesnej architektury, wysp pachnących czekoladą! Skusiłam się na spacer po Puszczy Bukowej oraz wokół Jeziora Szmaragdowego.

Nie byłabym sobą, gdybym nie odwiedziła morza, będąc tak blisko! Szlakiem Latarni Morskich województwa Zachodniopomorskiego, przemierzyłam siedem miejscowości, plaż, parków i lasów. Na trasie nie pominęłam najbardziej romantycznych miejsc, z pięknymi klifami, punktami widokowymi, najdłuższych betonowym molem, ciągnącym się w głąb morza oraz klimatycznego Trzęsacza!

Gotowi na jesienny, romantyczny weekend w stylu slow?

Film powstał w ramach III Turystycznych Mistrzostwach Blogerów, w których reprezentuję województwo Zachodniopomorskie. Akcja Turystyczne Mistrzostwa Blogerów organizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną, przy współpracy z ZROT Regionalnej Organizacji Turystycznej.

#visitpoland #mistrzostwablogerow 

.

Polecane posty:

  1. Stolica czekolady, muzyki, murali, dźwigów, wysp i buków. Slow weekend w Szczecinie.
  2. Szlak Latarni Morskich. Poznaj niezwykłych świadków morskich opowieści!
  3. Gdańsk alternatywnie. Ciekawe (nieoczywiste) miejsca w Gdańsku.
  4. Jak wynajmować przez airbnb? Czy airbnb jest bezpieczne i czy się opłaca?
Podsumowanie

Ułatwię Ci podróże!

Post zawiera linki afiliacyjne, które pozwalają mi opłacić bloga i tworzyć darmowe treści. Dziękuję za zaufanie!

Arleta
autorka bloga zamieszkali.pl

Mam nadzieję, że ten post Ci pomógł. Udostępnij go, skomentuj, polub w social mediach. Na instagramie mam całkiem fajne zdjęcia z podróży.

Komentarze:

  1. Już samo to jak piszesz o tej wyprawie, zachęca do odwiedzenia tamtejszych rejonów:) Zdecydowanie jestem gotowa na taki weekend!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CHODŹ NA PRIV

Dwa razy w miesiącu wyślę Ci inspirator podróżniczy. Dam znać o niepublikowanych pomysłach na podróże, tanie loty, sezonowe wydarzenia.
© Copyright 2024 - Arleta Adamska zamieszkali.pl - All Rights Reserved
Używamy plików cookie zgodnie z naszą
Polityką Prywatności