zamieszkali.pl

by Arleta Adamska

Zamieszkali.pl bo jest nas dwoje: Arleta i Rafał.

Poznaliśmy się w czasach studenckich, a zaraz po nich się pobraliśmy. Od tamtej pory pracujemy zdalnie, online, zmieniając co jakiś czas miejsce pobytu.

Na co dzień jesteśmy grafikami, tworzymy strony, sklepy, portale i platformy www, aplikacje,  obsługując klientów zdalnie. Angażujemy się w nowe projekty, niekoniecznie związane z pracą zawodową, stale szukamy nowych, internetowych możliwości. O pracy online, która zaczyna w Polsce raczkować, wiemy na prawdę dużo.

Po „godzinach” eksplorujemy miejsca, w których jesteśmy. Czerpiemy z ich różnorodności, łamiemy schematy, uczymy się,  a nasze myślenie i horyzonty stale się poszerzają. Nauczyliśmy się przekraczać strefę komfortu, a wszystko co nieznane, czynić znanym.

zamieszkali Teneryfa, Góry Anaga
zamieszkali.pl Teneryfa, Playa Jardin

O blogu

czego dowiesz się z postów

Powstanie bloga zamieszkali.pl wiąże się ściśle z naszym stylem życia. Nie jesteśmy blogiem typowo podróżniczym.  Niezależenie od punktu na mapie, w którym się znajdziemy, nasz blog będzie mieszanką lifestylu, życia z perspektywy cyfrowych nomadów, rozwoju na poziomie biznesowym i osobistym, sięganiu po marzenia, podróży.

Co znajdziesz na blogu?

  • Jak wygląda życie, kiedy nie jesteś zależy od miejsca pracy?
  • Czy praca zdalna jest dla Ciebie i co Cię w niej czeka?
  • Jak mieszka się w różnych miejscach i krajach?
  • Dzielimy się wiedzą i praktycznymi wskazówkami, dotyczącymi pracy zdalnej, biznesu, firmy.
  • Podróże, podróże, podróże!

Znajdziesz nas w

mieliśmy okazję udzielić kilku wywiadów, prezentacji, oraz pokazać się w prasie drukowanej i radiu

cyfrowi nomadzi zamieszkali

CYFROWY NOMADYZM

Praca zdalna

Jak pracuje i mieszka się w różnych miejscach? Jak wygląda praca zdalna i biznes online? Dzielimy się wiedzą i praktycznymi wskazówkami, dotyczącymi pracy w różnych miejscach oraz w zaciszu własnego domu.

Tel Aviv, Cyfrowi Nomadzi, zamieszkali.pl

PODRÓŻE

Miejsca, w których mieszkaliśmy

Znajdziesz tu posty związane z konkretnym miejscem, praktyczne porady, video i fotorelacje. Typowo podróżnicza kategoria, z perspektywy tymczasowych lokalsów.

Cyfrowi nomadzi, zamieszkalipl

INSPIRACJE

O poziom wyżej

Przekraczamy strefę komfortu, bezpieczeństwa, rozszerzamy granice, inspirujemy siebie i innych. Na własnym przykładzie pokazujemy, że nie warto tracić czasu, na bycie kimś, kogo chcą zobaczyć w nas inni.