Logo Zamieszkali.pl Blog Arleta AdamskaREZERWUJ NOCLEGI

Nazywam się Arleta i jestem autorką bloga zamieszkali.pl

Zawsze marzyłam o podróżach i o wakacjach, które się nie kończą po tygodniu. O eksplorowaniu miejsc, zwiedzaniu, o spędzeniu zimy w ciepłych krajach. Od 2014 roku pracuję zdalnie, podróżując i zmieniając co jakiś czas miejsce zamieszkania, razem z mężem Rafałem. 

Blog zamieszkali.pl to najlepszy blog o Teneryfie w polskiej blogosferze. W 2019 roku zajął 45 miejsce w ogólnym rankingu wszystkich polskich blogów podróżniczych. Jest finalistą III Turystycznych Mistrzostw Blogerów.

Blog

Założyłam zamieszkali.pl z myślą o stworzeniu internetowego przewodnika po miastach i krajach całego świata, oraz dzieleniu się tym, jak się w nich żyje. Na blogu znajdziesz również historie Polaków, którzy zdecydowali się na zamieszkanie w innym kraju. Pokazuję, że przeprowadzka to nic strasznego i nie musi być “na zawsze”. Pomieszkać we własnym raju można przez kilka tygodni czy miesięcy.

Skupiam się głównie na podróżach na własną rękę, poznawaniu ludzi, kultury. Na przeżywaniu podróży, doświadczaniu, chłonięciu każdym zmysłem nowych miejsc. 

Piszę także o pracy zdalnej, blogowaniu i kulisach pracy na swoim.

PS. Nie odrzucam podróżowania w stylu all in!

Zawodowo i prywatnie

W skrócie “robię internety”. Pracujemy zdalnie razem z mężem, realizując własne projekty internetowe. Przez kilka lat prowadziliśmy agencję interaktywną. O pracy online, zdalnej, w podróży, cyfrowym nomadyzmie, wiemy całkiem sporo. O pracy we dwoje i przebywaniu razem przez 24/7 też. 

Poza pracą i blogowaniem (aby nie przyrosnąć do komputera), biegam, maluję obrazy inspirowane podróżami, wypijam litry herbaty niezależnie od pory roku, zachwycam dobrym designem i sztuką, czekam aż mój kot polubi siedzenie na kolanach (no way).

Dla Ciebie

sklep.zamieszkali.pl

Przewodniki, poradniki i wiele więcej

Oprócz darmowych treści na blogu i w social mediach (@arletaadamska) tworzę płatne produkty, dostępne w moim sklepie internetowym.

Stworzyłam kurs online o blogowaniu i wordpressie, dla każdej osoby, która chciałaby zacząć blogować hobbystycznie oraz zawodowo (i jako wsparcie dla istniejącego biznesu).

Przewodniki w formie ebooków, wyjątkowe presety do zdjęć, oraz koszulki pełne wspomnień! Wszystkie produkty są oryginalne, stworzone przeze mnie.

Każdy zakup to wsparcie, dzięki któremu mogę tworzyć darmowe treści na blogu. Kupując u mnie wspierasz legalną polską firmę, moją osobistą działalność.

sklep.zamieszkali.pl
@arletaadamska

Instagram

Będzie mi bardzo miło jeśli

polubisz mój profil na Facebooku

zaobserwujesz na Instagramie

Znajdziesz nas 

mieliśmy okazję udzielić kilku wywiadów, prezentacji na festiwalu podróżniczym, 
oraz pokazać się w prasie drukowanej i radiu

CHODŹ NA PRIV

Dwa razy w miesiącu wyślę Ci inspirator podróżniczy. Dam znać o niepublikowanych pomysłach na podróże, tanie loty, weekendowe wydarzenia.
.
© Copyright 2024 - Arleta Adamska zamieszkali.pl - All Rights Reserved
Używamy plików cookie zgodnie z naszą
Polityką Prywatności
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram