Nazywam się Arleta i jestem autorką bloga zamieszkali.pl

Zawsze marzyłam o podróżach i o wakacjach, które się nie kończą po tygodniu. O eksplorowaniu miejsc, zwiedzaniu, o spędzeniu zimy w ciepłych krajach. Od 2014 roku pracuję zdalnie, podróżując i zmieniając co jakiś czas miejsce zamieszkania, razem z mężem Rafałem. 

Blog zamieszkali.pl to najlepszy blog o Teneryfie w polskiej blogosferze. W 2019 roku zajął 45 miejsce w ogólnym rankingu wszystkich polskich blogów podróżniczych. Jest finalistą III Turystycznych Mistrzostw Blogerów.

Blog

 Moją misją jest odczarowanie podróżowania, postrzeganego jako “dobro luksusowe”. Przez bloga chcę uczyć podróżowania dostępnego dla wszystkich, maksymalnie uproszczonego i przyjemnego, na własną rękę i we własnym tempie. Poznawania ludzi i ich kultury przez osobiste doświadczanie ich.

Pokazuję, że przeprowadzka to nic strasznego i nie musi być “na zawsze”. Pomieszkać we własnym raju można przez kilka tygodni czy miesięcy.

Założyłam zamieszkali.pl z myślą o stworzeniu internetowego przewodnika po miastach i krajach całego świata, oraz dzieleniu się tym, jak się w nich żyje. Na blogu znajdziesz również historie Polaków, którzy zdecydowali się na zamieszkanie w innym kraju.

Zawodowo i prywatnie

W skrócie “robimy internety”. Pracujemy zdalnie, realizując własne projekty internetowe. Przez kilka lat prowadziliśmy agencję interaktywną. O pracy online, zdalnej, w podróży, cyfrowym nomadyzmie, wiemy całkiem sporo. O pracy we dwoje i przebywaniu razem przez 24/7 też. 

Poza pracą i blogowaniem (aby nie przyrosnąć do komputera), biegam, maluję obrazy inspirowane podróżami, wypijam litry herbaty niezależnie od pory roku, zachwycam dobrym designem i sztuką, czekam aż mój kot polubi siedzenie na kolanach (no way).

Dla Ciebie

sklep.zamieszkali.pl

Przewodniki, poradniki i wiele więcej

Oprócz darmowych treści na blogu i w social mediach (@arletaadamska) tworzę płatne produkty, dostępne w moim sklepie internetowym.

Stworzyłam kurs online o blogowaniu i wordpressie, dla każdej osoby, która chciałaby zacząć blogować hobbystycznie oraz zawodowo (i jako wsparcie dla istniejącego biznesu).

Przewodniki w formie ebooków, wyjątkowe presety do zdjęć, oraz koszulki pełne wspomnień! Wszystkie produkty są oryginalne, stworzone przeze mnie.

Każdy zakup to wsparcie, dzięki któremu mogę tworzyć darmowe treści na blogu. Kupując u mnie wspierasz legalną polską firmę, moją osobistą działalność.

sklep.zamieszkali.pl
@arletaadamska

Instagram

Chcesz mi coś przekazać? Może zwyczajnie powiedzieć "cześć"?
Śmiało pisz, zostaw komentarz, polub bloga w social mediach.
Na instagramie zamieszczam całkiem fajne zdjęcia i story z podróży z opisami.

Znajdziesz nas 

mieliśmy okazję udzielić kilku wywiadów, prezentacji na festiwalu podróżniczym, 
oraz pokazać się w prasie drukowanej i radiu
© Copyright 2021 - Arleta Adamska zamieszkali.pl - All Rights Reserved
Używamy plików cookie zgodnie z naszą
Polityką Prywatności
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram