Logo Zamieszkali.pl Blog Arleta AdamskaREZERWUJ NOCLEGI

Współ
praca

znamy się na rzeczy
Arleta z zamieszkali.pl

Doświadczenie

Blog zamieszkali.pl prowadzę od 2015 roku i jest to najbardziej rozpoznawalny i popularny blog związany z Teneryfą, pracą zdalną, a także podróżami (top 50 polskiej blogosfery podróżniczej w rankingu 2019!). 
Oprócz doświadczenia w blogowaniu, mam solidne doświadczenie zawodowe  związane z działalnością w internecie na wielu płaszczyznach.

Profesjonalizm

Razem z mężem prowadzimy agencję interaktywną   i  marketingową od ponad 10 lat. Zajmujemy się profesjonalnie marketingiem, kompleksowo. Aktualnie większą część naszej pracy pochłaniają projekty własne. 
Współpracując z nami spodziewaj się profesjonalnego i kompleksowego podejścia do tematu.
Udostępniam statystyki bloga do wglądu, przed podjęciem współpracy.
Znamy się na rzeczy.
Jestem otwarta na różne formy współpracy. Od prezentacji Twojego miejsca, usługi lub produktu na blogu, po zaplanowanie kampanii marketingowej, z wykorzystaniem moich zasobów. 
Twoja miejscówka nie ma jeszcze miejsca w sieci? Nie wiesz jak powiedzieć światu o wyjątkowym miejscu i zaprosić gości?  Chętnie Ci w tym pomogę!  

Znajdziesz nas

mieliśmy okazję udzielić kilku wywiadów, prezentacji na festiwalu podróżniczym, oraz pokazać się w prasie drukowanej i radiu

Kontakt

skontaktuj się ze mną
Arleta

[email protected]

Zwykle odpowiadam w ciągu kilku godzin. W weekendy i podczas moich wyjazdów ten czas będzie dłuższy. 

CHODŹ NA PRIV

Dwa razy w miesiącu wyślę Ci inspirator podróżniczy. Dam znać o niepublikowanych pomysłach na podróże, tanie loty, weekendowe wydarzenia.
.
© Copyright 2024 - Arleta Adamska zamieszkali.pl - All Rights Reserved
Używamy plików cookie zgodnie z naszą
Polityką Prywatności
envelope